Ігор Терехов зустрівся з послом Іспанії
02 лютого 2023 18:41 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з послом Іспанії Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 2 лютого, провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопесом-Арандою Хагу.

Під час зустрічі сторони обговорили ключові напрямки гуманітарної підтримки з боку Іспанії, а також поточну ситуацію у Харкові.

Рікардо Лопес-Аранда Хагу підтвердив наміри й надалі підтримувати Україну у визвольній війні та наголосив на важливості підтримки України світом.

«Я захоплююся силою та мужністю українців. Мета мого візиту - побачити на власні очі жахіття, які принесла війна, запевнити вас у нашій підтримці і ще раз показати всім, що відбувається в Україні, щоб уся міжнародна спільнота розуміла, наскільки сьогодні вам потрібна допомога», - наголосив посол.

У свою чергу Ігор Терехов подякував іспанцям за співпрацю та значну підтримку Іспанією України у війні.

«Харків постійно обстрілюють. У нас багато глобальних руйнувань: через обстріл 150 тисяч осіб залишилися без житла, 4500 житлових будинків тією чи іншою мірою зруйновані. Дякую за підтримку! Тільки разом нам під силу перемогти у цій війні», - наголосив мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини