Інспекція з благоустрою провела понад 300 перевірок
05 липня 2021 16:48 ЖКГ
Інспекція з благоустрою провела понад 300 перевірок Інспекція з благоустрою Департаменту територіального контролю та земельних відносин провела 310 перевірок дотримання вимог Правил благоустрою території міста Харкова з 1 лютого по 30 червня.

За результатами перевірок інспекцією було вручено 310 приписів про усунення порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, Правил благоустрою території міста Харкова керівникам підприємств установ, організацій, суб'єктам господарської діяльності та фізичним особам. Водночас був складений 91 протокол про адміністративні правопорушення відносно керівників підприємств, організацій, установ, юридичних та фізичних фізичних осіб за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення за порушення вимог Правил благоустрою території міста Харкова.

Зокрема, 139 приписів та 61 протокол стосувалися несвоєчасного вивозу сміття та прибирання прилеглих територій, 129 приписів та 14 протоколів - несвоєчасного здійснення протиожеледних заходів, 41 припис та 15 протоколів - нерегулярного знищення, бур’янів та скошування трави, один припис та один протокол - порушення благоустрою місць проведення земляних робіт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини