«Картки харків'янина» почнуть видавати восени
01 липня 2021 15:46 Місто
«Картки харків'янина» почнуть видавати восени Перші «Картки харків'янина» планують випустити і почати видавати на початку осені.

Про це сьогодні, 1 липня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив керівник КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, який курирує цей проєкт.

Він нагадав, що привілейований доступ до системи муніципальних і комерційних послуг зможе отримати кожен житель Харкова, а також співробітники комунальної сфери та учні й вчителі всіх шкіл міста, незалежно від місця реєстрації їх проживання.

Як повідомила директор Департаменту цифровий трансформації Галина Литвинець, для того, щоб отримати картку, потрібно буде попередньо заповнити анкету, надавши посвідчення особи. Це можна буде зробити онлайн, а також в центрах надання адміністративних послуг, управліннях праці та соціального захисту населення, адміністраціях районів, навчальних закладах міста та за місцем роботи. Про старт заповнення анкет оголосять на сторінці проєкту в соцмережах.

За словами Павла Столбового, зараз проводиться конкурс на кращий дизайн «Картки харків'янина», в якому взяли участь близько 50 дизайнерів. Різні види карт будуть відрізнятися не тільки дизайном, але й функціоналом. Наприклад, шкільні картки крім загальних переваг, виконуватимуть функцію учнівського квитка (з фото власника), а студентські - функцію пропусків у навчальні заклади.

Він також зазначив, що для харків'ян розробляється унікальна програма лояльності, якої немає аналогів в Україні. З представниками малого і середнього бізнесу, супермаркетів щотижня проводяться круглі столи, тому перелік партнерів проєкту постійно збільшується.

Також фахівці вже зараз працюють над створенням мобільного додатку, який зможе замінити фізичну картку.

Нагадаємо, на початку червня в Харкові стартував проєкт «Картка харків'янина», який передбачає впровадження персональної картки жителів міста для отримання привілейованого доступу до системи муніципальних і комерційних послуг. За цією карткою кожен харків'янин зможе отримати особливі привілеї - товари за зниженими цінами, абонементи, пропуски, спеціальні пропозиції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини