«Карткою харків'янина» можна скористатися ще у двох великих мережах
02 грудня 2021 15:08 Суспільство
«Карткою харків'янина» можна скористатися ще у двох великих мережах Два нових партнери приєдналися до програми лояльності проєкту «Картка харків'янина».

Як повідомив куратор проєкту, директор КУ «Офіс реформ Харкова» Павло Столбовий, харків'яни можуть отримати знижку в мережі компаній «Кулиничі» та «Буфет». У першому випадку власники надали 5%-ву знижку на популярні хлібобулочні вироби, а в другому – 15%-вий дисконт на піцу.

Як повідомив керуючий компанії «Буфет» Олександр Шевченко, використовуючи картку, харків'яни зможуть заощаджувати близько 10 грн.

«Коли ми дізналися про проєкт - вирішили, що повинні взяти у ньому участь. Харків – наше рідне місто, і ми любимо наших відвідувачів. У нашій мережі ми надаємо знижку на нашу класичну піцу з шинкою, яку готуємо від дня відкриття. Це наша історія», - підкреслив Олександр Шевченко.

Павло Столбовий повідомив, що всього до проєкту «Картка харків'янина» приєдналося близько 150 партнерів. Вже підключилися та надають дисконт вісім із них – аптека «9-1-1», «КнигоЛенд», Центральний парк культури та відпочинку ім. Горького, «Восторг», «Клас», трест «Житлобуд-1» та ін.

Куратор проєкту зазначив, що в планах - розробити програму або спеціальний чат-бот, до яких підключаться кав'ярні, салони краси та інші заклади, які не мають спеціального зчитувального пристрою, але готові надавати знижку.

«Ми маємо бути впевнені, що харків'янин обов'язково отримає знижку, якщо прийде до партнерів проєкту. Ми створили унікальний проєкт, коли по одній карті людина може отримати дисконт у кількох торгових мережах. Хочемо, щоб до нас підключилося якнайбільше партнерів», - підкреслив Павло Столбовий.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини