«Картку харків'янина» тепер можна отримати у центрах адміністративних послуг
02 грудня 2021 13:58 Суспільство
«Картку харків'янина» тепер можна отримати у центрах адміністративних послуг «Картки харків'янина» («X-card») сьогодні, 2 грудня, розпочали видавати у міських центрах надання адміністративних послуг.

Зокрема одна з перших харків’янок скористалася послугою у Центрі надання адміністраивних послуг Шевчінківського району. Для цього вона обрала відповідну послугу у терміналі, отримала талон, за чергою підійшла до адміністратора і отримала картку.

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, картку можна отримати без попередньої реєстарції, тобто у день звернення до центру. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

За її словами, про готовність картки власникам повідомляють засобами телефонного зв’язку. Отримати її можна у тому центрі, який людина вказала при зповненні анкети на отримання «X-card».

Вікторія Китайгородська нагадала, що замовити картку харків'янина можна офлайн в будь-якому центрі надання адміністративних послуг або онлайн на Порталі електронних сервісів або скориставшись мобільним додатком «Мій Харків».

Директор департаменту повідомила, що по цю послугу у міські центри надання адміністративних послуг звернулося вже більше 12 тис. людей,  і 8 тис. карток очікують своїх власників.

«Картка харків'янина» – це унікальний проєкт, який дає можливість містянам користуватися комунальними та комерційними сервісами, а саме – отримувати знижку у мережі супермаркетів, аптек, у спортивних закладах, закладах ресторанного господарства, медичних центрах та лабораторіх, пунктах прокату. Картку можна використовувати для проїзду у міському транспорті, для безкоштовного відвідування зоопарку. Якщо людина бажає, то може залишити свій «Е-тікет» у центрі надання адміністративних послуг, тому що він вже їй не потрібен», - зазначила Вікторія Китайгородська.

Нагадаємо, що послуга з оформлення картки харківянина надається у всіх 12 центрах надання адміністративних послуг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини