Казначейство перерахувало Харківському зоопарку 147 тисяч гривень
18 березня 2014 16:21
Казначейство перерахувало Харківському зоопарку 147 тисяч гривень З казначейського рахунку Харківського зоопарку заплатили за корм для тварин 147 тис. грн. Як повідомила головний бухгалтер зоопарку Людмила Єгорова, оплата здійснювалась з 6 по 11 березня.

Однак, зазначили у зоопарку, найближчим часом необхідно сплатити платежі, які зареєстровані в органі казначейства, профінансовані з бюджету міста Харкова і зараховані на казначейський рахунок зоопарку - в сумі 1 млн. 300 тис. грн. Ця сума включає в себе оплату кормів, паливно-мастильних матеріалів, оскільки продукти необхідно завозити до зоопарку і розвозити по території, а також  оплату комунальних послуг. Зокрема, в установу надійшло попередження про припинення 20 і 21 березня подачі послуг газо- та електропостачання.

Нагадаємо, на початку березня зоопарк звернувся до харків'ян з проханням про допомогу, і незабаром городяни зібрали більше 1 млн грн, котрі направлять на виплату боргу фермерам, який складає близько 3 млн грн.  Харчування тварин обходиться приблизно в 140 тис. грн на тиждень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини