Харків і Ізраїль обговорили співпрацю в сфері енергоефективності та транспорту
15 червня 2016 13:11 Міжнародне співробітництво
Харків і Ізраїль обговорили співпрацю в сфері енергоефективності та транспорту Зустріч першого заступника міського голови Ігоря Терехова та глави Торгово-економічної місії Посольства Держави Ізраїль в Україні Елізабет Соловйов відбулася сьогодні, 15 червня, в міській раді.

Під час зустрічі сторони обговорили питання співробітництва та можливості реалізації інвестиційних проектів в Харкові.

«Сьогодні ми дуже багато робимо для впровадження інвестиційних проектів, працюємо для залучення інвестицій в інфраструктуру міста. Ми працюємо з Європейським інвестиційним банком, Світовим банком, ЄБРР. Ми працюємо на результат, і тому зараз Харків займає перше місце по створенню інвестиційного клімату. Ми завжди готові до співпраці з Ізраїлем та іншими країнами», - зазначив Ігор Терехов.

Ігор Терехов поділився планами міської влади щодо створення нових центрів надання адміністративних та соціальних послуг. Він повідомив, що в Харкові активно працюють Єдиний дозвільний центр, а також центри надання адміністративних послуг, які виключають спілкування людей з чиновниками. У планах міської влади - створення регіонального центру надання адміністративних та соціальних послуг, а також нового міського центру надання адміністративних послуг.

У свою чергу Елізабет Соловйов зазначила, що Ізраїль зацікавлений у співпраці як з Україною в цілому, так і з Харковом зокрема. Вона повідомила, що ізраїльські компанії готові до взаємодії, наприклад, в сферах енергоефективності та транспорту.

«Основні напрямки - це водні ресурси. В Ізраїлі не вистачає води, тому наші технології спрямовані на те, щоб економити воду. Наприклад, ми можемо співпрацювати з водоканалом, щоб модернізувати очисні споруди», - підкреслила глава місії.

Також Елізабет Соловйов зазначила, що Ізраїль готовий до взаємодії в сфері безпечного громадського транспорту.

Перший віце-мер Харкова повідомив, що ця сфера в пріоритеті роботи міської влади. «Ми готові до діалогу. Зараз ми активно ведемо переговори з ЄІБ і ЄБРР щодо залучення кредитних коштів для будівництва метрополітену. Харків - єдине місто в Україні, яке будує метрополітен. У серпні ми відкриємо 30-ту станцію метро, ​​але ми не збираємося на цьому зупинятися і будемо розвивати харківський метрополітен в сторону аеропорту. Також місто хоче взяти кредит на придбання нових тролейбусів і велику увагу приділяє трамвайному сполученню, оскільки знос колій дуже високий», - повідомив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини