Харків і Швеція розвивають співробітництво
01 жовтня 2021 17:35 Міжнародне співробітництво
Харків і Швеція розвивають співробітництво Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 1 жовтня, зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Тобіасом Тібергом.

Посол зазначив, що Швеція співпрацює з Україною в рамках програми підтримки реформ за кількома напрямами, в числі яких - децентралізація і права людини, тому він відвідує міста, які грають в цьому ключову роль. Крім цих питань, сторони обговорили розвиток бізнесу та інвестиційний клімат у місті. 

Посол Швеції вперше відвідав Харків, тому Ігор Терехов розповів гостю про місто, реалізовані проєкти та перспективи розвитку.

«Ми пишаємося темпами розвитку Харкова. У нас розвинена промисловість, потужний науково-дослідний потенціал, навчається близько 300 тисяч студентів, у тому числі з інших країн. Ми хочемо наростити динаміку розвитку міста. У нас великі плани», - зазначив секретар міської ради.

Після зустрічі посол Швеції зазначив, що у Харкова є дуже цінний актив - високий рівень освіти, науки і технологій. 

«Дуже важливо, щоб інвестори почувалися безпечно. Тому велика відповідальність покладена на керівництво міста та регіону, щоб верховенство права дотримувалося, оскільки це дає значний потенціал для розвитку інвестиційного клімату», - зазначив Тобіас Тіберг.

За словами посла, в рамках візиту до Харкова він також планує зустрітися з представниками шведських компаній, які працюють у Харкові, і громадянського сектора.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини