Харків і Словенія розвивають співробітництво
22 серпня 2021 17:43 Міжнародне співробітництво
Харків і Словенія розвивають співробітництво Харків підпише Меморандум про співпрацю в сфері садово-паркового мистецтва, ландшафтного проєктування, архітектури та містобудування з містом Марібор (Республіка Словенія).

Напередодні підписання перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак, представники міста-партнера Марібор - віце-мер з питань туризму, культури та освіти Алєнка Іскра і міський радник Ігор Юрішіц, а також представники інших іноземних делегацій, які прибули до Харкова на День міста, відвідали Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова.

Ректор вишу Володимир Бабаєв провів для гостей екскурсію по навчальному закладу. Також в знак нового етапу співпраці в сфері садово-паркового проєктування представники делегацій оглянули найстарішу в світі виноградну лозу, паросток якої торік представники Марібора подарували Харкову.

«Для нас це дуже символічно, тому що здавна виноградна лоза була втіленням процвітання і миру, духовного життя і відродження. Її висадка в Харкові стала ще одним свідченням розвитку дружніх зв'язків між нашими містами, що і буде закріплено підписанням меморандуму, яке відбудеться завтра. Ми бачимо велику перспективу міжмуніципального співробітництва, тому що запорука успішного розвитку - тісний контакт органів місцевого самоврядування та науково-освітніх установ», - зазначив Олександр Новак.

Перший віце-мер повідомив, що Харків підтримує співпрацю з 34 містами в 23-х країнах світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини