Харків може залучити до будівельних проєктів велику французьку компанію
23 червня 2021 18:04 Співробітництво з міжнародними організаціями
Харків може залучити до будівельних проєктів велику французьку компанію Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 23 червня, провів зустріч з директором з розвитку групи компаній «Ейффаж» (Франція) Ніколя Суро.

Сторони обговорили можливість залучення французької компанії до цілої низки проєктів, які реалізуються в Харкові.

Як розповів Ніколя Суро, «Ейффаж» є одним зі світових лідерів у будівництві. Компанія спеціалізується на об'єктах теплоенергетики, дорожньої інфраструктури, водопостачання.

«Зараз ми хочемо сфокусуватися на Україні, і група наших інженерів працює над проєктами, які ми можемо тут впровадити. Сподіваюся, що ми допоможемо втілити в життя всі плани, які є у вас у місті. І, звичайно, Харків - вершина нашого інтересу», - зазначив представник французької компанії.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов підтвердив, що місто зацікавлене у співпраці з «Ейффаж» з огляду на її досвід у реалізації складних проєктів. За його словами, міська влада зацікавлена, перш за все, в модернізації системи теплопостачання, а також у будівництві дорожніх розв'язок.

«Нас цікавить встановлення індивідуальних теплових пунктів, заміна магістральних трубопроводів, модернізація котелень. Принаймні, досвід вашої компанії, її фінансова стабільність дозволяють вивчити це питання. Зі свого боку, ми надамо пакет документів щодо проєктів, які нас цікавлять, щоб через тендери до нас приходили європейські фірми, гранди, які вміють працювати і використовують передові технічні рішення», - підкреслив Ігор Терехов.

Довідка. Група компаній «Ейффаж» заснована в 1844 році. Побудувала Ейфелеву вежу (1889), тунель під Ла-Маншем (1994), найвищий міст у світі - віадук Мійо (2004), футбольний стадіон «П'єр Моруа» (2012) та ін.

На сьогодні Україна підписала з Францією міжурядову угоду на 1,3 млрд євро, в рамках якої планується реалізація проєктів з реновації критичної інфраструктури (водопостачання і теплоенергетика), спільне будівництво військової техніки та оновлення рухомого складу залізниці. Зараз із Міністерством інфраструктури та профільним комітетом Верховної Ради обговорюється доповнення до угоди з метою розширення проєктів з будівництва дорожньої інфраструктури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини