Харків налагоджує співпрацю зі Словаччиною у сфері машинобудування
21 вересня 2021 15:21 Міжнародне співробітництво
Харків налагоджує співпрацю зі Словаччиною у сфері машинобудування Делегація Харківської міської ради бере участь у міжнародному форумі «Україна - Словаччина 2021: Aerospace. Високотехнічне машинобудування. Проблеми та перспективи галузевої кооперації».

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, форум проходить з 20 по 22 вересня у Братиславі. Захід спрямований на налагодження контактів між представниками підприємств стратегічно важливих галузей промисловості України та Словаччини.

Форум проходить за участі віце-прем‘єр-міністра України Олега Уруського, Посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафіна, Посла України у Словацькій Республіці Юрія Мушки, Державного секретаря Міністерства іноземних та європейських справ Словацької Республіки Інгрід Броцкової, а також Почесного консула Словацької Республіки в місті Харкові Віктора Попова.

В рамках візиту харківська делегація також відвідає місто-партнер Трнаву. Там відбудеться зустріч з представниками муніципалітету, на якій сторони обговорять поточний стан та перспективи двостороннього співробітництва між містами-партнерами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини