Харків налагоджує відношення з китайським містом Цзибо
21 жовтня 2015 13:18 Міжнародне співробітництво
Харків налагоджує відношення з китайським містом Цзибо Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов сьогодні, 21 жовтня, провів зустріч з віце-мером Народного муніципального уряду міста Цзибо пані Квінйінг Жань.

Зустріч пройшла в Харківській міській раді. Також з боку Китаю в зустрічі взяли участь заступник директора муніципального офісу закордонних справ міста Цзибо Жіанзонг Ван та представники бізнес-кіл Цзибо. За їхніми словами, вони вперше відвідали Харків, щоб обговорити можливості та перспективи співпраці між містами.

Ігор Терехов привітав іноземну делегацію від імені міського голови Геннадія Кернеса і зазначив, що для Харкова як промислового, технологічного та культурного центру країни дуже важливо розвивати міжнародне співробітництво.

«Ми хочемо, щоб представники з різних країн працювали у нас і розвивали свій бізнес. Зараз ми активно займаємося інноваційними технологіями, приділяємо увагу розвитку всіх сфер життєдіяльності міста і робимо все, щоб Харків був кращим для ведення бізнесу і комфортним для життя», - підкреслив Ігор Терехов.

У свою чергу віце-мер міста Цзибо Квінйінг Жань зазначила, що Харків - друге за величиною місто в країні, тому Китай дуже зацікавлений у співпраці з ним. За її словами, два міста можуть дуже багато дати один одному. У Цзибо також розвинена промисловість, машинобудування, підприємства з виробництва лікарських препаратів. Віце-мер китайського міста запросили харківську делегацію на чолі з Ігорем Тереховим відвідати Цзибо і зазначила, що надалі хотілося б зробити два міста партнерами.

Ігор Терехов, у свою чергу, підсумував: Харків і Цзибо розвиватимуть взаємовідносини, департаменти міжнародного співробітництва двох муніципалітетів почнуть щільне співробітництво, для того щоб два міста почали торгово-економічне співробітництво.

Нагадаємо, що у Харкова вже встановлені партнерські відносини з китайськими містами Тяньцзінь і Цзінань.

Довідка. Місто Цзибо є важливим промисловим центром, який входить у число 50 провідних індустріальних міст Китаю. Розташований в китайській провінції Шаньдун. Населення - 4,15 млн чоловік. Місто ділиться на п'ять районів, три повіти. Історична спеціалізація міста - виробництво фарфору. Цзибо - центр великого кам'яновугільного басейну. Основні галузі виробництва - нафтохімічна, текстильна, виробництво ліків, будівельних матеріалів, вугільна промисловість, металургія, машинобудування, скляне виробництво, виробництво електроенергії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини