Харків отримав ліки з Франції
09 травня 2023 13:04 Міжнародне співробітництво
Харків отримав ліки з Франції Гуманітарний вантаж лікарських препаратів та предметів медичного призначення надійшов 8 травня до Харкова від міста-побратима Лілль (Франція).
Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, загальна вага вантажу сягає 16 тонн. Допомогу отримала Міська клінічна багатопрофільна лікарня №17 для подальшого розподілу її серед закладів охорони здоров'я міста Харкова.

Раніше з закликом організувати черговий гуманітарний конвой до Харкова виступила мер міста Лілль Мартін Обрі. В результаті вантаж лікарських препаратів та предметів медичного призначення зібрали завдяки спільним зусиллям мерії, Міського громадського фонду, Університетського госпітального центру та громадської асоціації «Український портал» («Portail de l’Ukraine»). Допомога була доправлена завдяки сприянню Посольства України у Франції.

«8 травня ми продовжуємо бажати миру Україні та Європі. Наш гуманітарний вантаж прибув до Харкова. Слава Україні!» - зазначила Мартін Обрі на своїй сторінці у твітері.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини