Харків отримав продукти, засоби гігієни та обладнання від іноземних партнерів
10 травня 2022 09:05 Міжнародне співробітництво
Харків отримав продукти, засоби гігієни та обладнання від іноземних партнерів Міжнародні партнери продовжують допомагати Харкову у зв'язку зі збройною агресією РФ проти України.

Зокрема, асоціація «ACTED»  (Франція) передала КП «Харківські теплові мережі» сім генераторів французького виробництва «Kohler Perform 3000» для використання виїзними ремонтними бригадами. Також організація «Federation Nationale de  Protection Civile» (Франція) передала 30 піддонів з продуктами харчування, у тому числі дитячого, медичними приналежностями, спиртовим гелем та засобами гігієни.  

Від Посольства Латвійської Республіки в Україні отримали три вагони з продуктами. Також продукти передали з міста-побратима Рішон-ле-Цион (Ізраїль), а від міста-побратима Трнава (Словаччина) надійшло два вагони гуманітарної допомоги. 

Крім того, до Харкова доставлено допомогу від Національної бібліотеки у Варшаві (захисна фольга, оприскувачі, захисні комбінезони, засоби для дезінфекції книжок, дезінфікуючи  засоби для стін, протипожежні ковдри), а також надійшло додатково 30 тис. мішків для піску від міста Краків (Польща) для укриття пам’ятників архітектури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини