Харків поділився досвідом роботи з благоустрою території
19 лютого 2015 14:21 ЖКГ
Харків поділився досвідом роботи з благоустрою території Харківський досвід у сфері благоустрою території став однією з тем дводенного семінару для представників Асоціації міст України з різних регіонів країни.

У семінарі взяли участь представники з Волинської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької та Харківської областей.

Сьогодні, 19 лютого, начальник управління екології та благоустрою Департаменту комунального господарства Юрій Коваленко поділився з колегами досвідом міста Харкова в таких напрямках як дотримання правил транспортування сміття, знесення незаконно встановлених малих архітектурних форм, боротьба з амброзією та спалюванням листя, озеленення міста тощо.

За його словами, за три останні роки інспекція з благоустрою розглянула близько 3,5 тис. звернень громадян, організацій, підприємств, пов'язаних із проблемами благоустрою. За цей час було проведено понад 450 рейдових перевірок та видано 5,2 тис. приписів, на розгляд міської адміністративної комісії передано 406 протоколів про притягнення до адмінвідповідальності винних у порушенні Правил благоустрою міста Харкова. Крім того, з вулиць були прибрані 2,2 тис. самовільно розміщених об'єктів.

Як повідомив Юрій Коваленко, з 2007 по 2014 рік в Харкові було висаджено 34 тис. дерев та 14,5 млн квітів.

Харківський досвід у сфері благоустрою високо оцінив начальник управління благоустрою території та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Максим Баринов. За його словами, робота будь-якої інспекції з благоустрою залежить, насамперед, від бажання міської влади навести лад, і в Харкові це дуже помітно.

«Тут видно реальні результати. Добре організована система благоустрою, є чимало зон відпочинку, дуже мало кіосків на вулицях, налагоджено взаємодію з торговельними майданчиками. Тобто, в плані наведення ладу і комфорту проживання в Харкові щороку видно певний приріст», - зазначив Максим Баринов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини