Харків презентували на міжнародному форумі у Франції
02 листопада 2022 16:25 Міжнародне співробітництво
Харків презентували на міжнародному форумі у Франції Місто Харків представили на Міжнародному форумі «Світ для подорожей», який проходив у місті Нім (Франція).

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, основна мета форуму - об'єднати державний та приватний сектори для обміну та обговорення кращих практик сталого розвитку сфери туризму та подорожей.

Понад 400 представників галузі взяли участь у 15-ти сесіях та 15-ти тематичних дослідженнях. Серед учасників були міністри туризму різних країн, голови торгово-промислових палат, професійних об'єднань та муніципалітетів, а також понад 50 іноземних журналістів.

Окрему сесію форуму присвятили війні в Україні, опору та захисту культурної спадщини, щоб продемонструвати практичний досвід у цій галузі.

Модератором сесії виступив Пітер Грінберг - американський репортер-дослідник, тревел-редактор «CBS News», неодноразовий лауреат премії «Еммі». Його радіошоу щотижня транслюється з різних країн по всьому світу. Представники Харкова дали Пітеру Грінбергу окреме інтерв'ю.

Усього ж під час форуму харків'яни дали інтерв'ю близько 20 разів, зокрема, таким світовим медіа, як «BBC News», «CNN», «Le Figaro», «Deutsche Welle», «The New York Times», «Reuters» та ін. У результаті були встановлені нові контакти для подальшої підтримки Харкова та України, а також для висвітлення правдивих новин про поточну ситуацію в місті по всьому світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини