Харків розширюватиме співпрацю з Туреччиною
25 травня 2021 13:31 Міжнародне співробітництво
Харків розширюватиме співпрацю з Туреччиною Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 25 травня, провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Туреччини в Україні Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Сторони обговорили можливості розширення співпраці в різних напрямах.

Ігор Терехов нагадав, що Харків пов'язують із Туреччиною тривалі дружні відносини, зокрема, з містами-партнерами Анкарою та Газіантепом.

«Нас цікавить залучення інвестицій, турецьких будівельних компаній, зокрема для будівництва доріг. Ми зацікавлені в тому, щоб у Харкові відкривалися індустріальні парки спільно з турецьким бізнесом, адже це створення нових робочих місць. І, звичайно ж, ми готові приймати турецьких студентів, тому що у нас якісна освіта, і наші партнери це цінують», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу Ягмур Ахмет Гюльдере підтвердив, що турецькі компанії зацікавлені у співпраці з Харковом.

«У нас є величезний потенціал для співпраці. У Харкові навчається півтори тисячі наших студентів, працюють турецькі компанії. Також я знаю, що харків'яни люблять відпочивати в Туреччині, і ми хочемо збільшити туристичний потік. Тому нас цікавить все - від туризму до бізнесу, від інвестицій до спільного виробництва. Мій візит якраз і спрямований на відкриття нових можливостей між нами», - підкреслив посол.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини