Харків розвиває співпрацю з муніципалітетами Чорногорії
13 вересня 2021 15:40 Міжнародне співробітництво
Харків розвиває співпрацю з муніципалітетами Чорногорії Делегація Харківської міської ради з 9 по 12 вересня перебувала з офіційним візитом у Чорногорії.

Як розповіли у Департаменті міжнародного співробітництва, делегацію очолив перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак.

У рамках візиту співробітники міськради та Почесний консул Чорногорії у місті Харкові Ольга Олексієнко відвідали державні установи та зустрілися з очільниками місцевих муніципалітетів. Так, відбулися офіційні зустрічі з мером міста Бар Душаном Райчевичем, віце-предидентом Торгівельної економічної палати Павлом Радовановичем, державним секретарем Міністерства економічного розвитку Іваною Джурович та заступником директора Агентства інвестиційного розвитку Андрієм Лакічем. Сторони обговорили потенційні напрямки співробітництва з містами Чорногорії, інвестиційні можливості, а також перспективи подальшої співпраці в області туризму, молодіжного руху та реалізації спільних культурних проєктів. 
Крім того, харківська делегація провела робочу зустріч зі спікером місцевого парламенту Цетінє Деяною Діздар та керівником офісу мера Цетінє Дежаном Луйчичем, у рамках якої обговорили розвиток інфраструктури міст, обмін студентами, культурні проєкти та інші сфери співпраці.

Зазначимо, що програма візитів була реалізована за підтримки Почесного консульства Чорногорії у місті Харкові з консульським округом у Харківській області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини