Харків та Люблін підписали угоду про партнерство
21 травня 2022 21:49 Міжнародне співробітництво
Харків та Люблін підписали угоду про партнерство Харківський міський голова Ігор Терехов та Президент Любліна Кшиштоф Жук сьогодні, 21 травня, підписали Угоду про партнерство та співробітництво.
Документ передбачає, що сторони розвиватимуть партнерські відносини у різних напрямах. Насамперед у повоєнній реконструкції міста, і на Харків очікує не лише матеріальна підтримка з Польщі, а й професійна. Угода також передбачає обмін кращими практиками в галузі ефективного управління та розвитку громадянського суспільства, підтримка контактів між установами культури, освіти, творчості та спорту, заохочення розвитку підприємництва та економічного співробітництва.

Харківський міський голова Ігор Терехов подякував Любліну за всебічну підтримку, надану увагу біженцям та гуманітарну допомогу тим, хто залишається у Харкові. Він наголосив, що розвиток міжнародних відносин залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності міської влади. Ігор Терехов зазначив, що у місті зруйновано багато об'єктів інфраструктури, житлових будинків, і завдяки Польщі та іншим партнерам Харків зможе залучити найкращий досвід для відновлення та розвитку.

«Ми підписуємо цю угоду у День Європи. Для українців цей день символізує вибір на користь демократії, свободи та гідності. Упевнений, що ми реалізуємо багато проєктів для мешканців Харкова та Любліна», - наголосив Ігор Терехов.

Зазначимо, у документі говориться, що місто Харків та місто Люблін підписали угоду, рішуче засуджуючи агресію Російської Федерації проти України – сусіда та партнера Польщі у будівництві майбутнього Європи; вимагаючи, щоб винних у воєнних злочинах, скоєних російською армією проти мирного населення, судили та покарали; звертаючись до міжнародної спільноти з проханням підтримати Україну в бойових діях і в роботі з повоєнного відновлення країни; підтримуючи кандидатуру України на членство у Європейському Союзі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини