Харків відвідають делегації з 15 міст-побратимів
20 серпня 2019 17:15 Міжнародне співробітництво
Харків відвідають делегації з 15 міст-побратимів Низка заходів за участю представників муніципалітетів з дев'яти країн пройде в Харкові з нагоди Дня міста та Дня Незалежності України, 23 і 24 серпня.

Як повідомила сьогодні, 20 серпня, заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Аліна Філімонова, на свята Харків відвідають делегації з 15 міст Грузії, Італії, США, Латвії, Литви, Кіпру, Польщі, Словаччини, Туреччини, а також представники Посольств Азербайджанської, Словацької та Китайської республік в Україні.

За її словами, іноземні партнери підготували для харків'ян кілька «культурних» подарунків. Так, 23 серпня о 15:00 у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбудуться Дні китайської культури. Відкриє захід радник Посольства КНР в Україні Дін Цзянвей. Також на головній сцені парку виступлять артисти знаменитого театру «Опера Люй» з міста-побратима Цзінань, які виконають оперні пісні та танцювальні номери.

Подарунком до Дня міста від представників турецького міста Газіантепа стане відкриття в саду ім. Шевченка давньоримської мозаїки «Зевгма».

«Мозаїка періоду Римської імперії була знайдена ​​в 1998 році під час розкопок античного міста Зевгма, яке знаходиться за 50 км від Газіантепа. Знайдений тоді фрагмент із зображенням молодої циганки був лише частиною мозаїки, яка прикрашала підлогу на віллі стародавнього міста. Репродукцію цієї мозаїки, яка сьогодні є символом Газіантепа, на знак поваги презентують Харкову», - зазначила Аліна Філімонова.

24 серпня у колонній залі Харківського національного університету ім. Каразіна відбудеться відкриття міжнародної виставки «70-та річниця утворення Китайської Народної Республіки». Експозиція присвячена розвитку і становленню країни. Початок - об 11:00.

Завершиться святкування Дня Незалежності концертом на пл. Свободи за участю артистів з міст-побратимів. Так, музичні номери представлять гурти з Газіантепа і Рішон-ле-Ціона (Ізраїль), а також виступлять співаки з Цинцинаті та Азербайджану. Початок концерту - о 19:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини