Харків візьме участь у бізнес-форумі в Бразилії
06 вересня 2019 12:58 Міжнародне співробітництво
Харків візьме участь у бізнес-форумі в Бразилії Бізнес-форум «Україна-Бразилія» за участю представників Харківської міської ради та харківських підприємців відбудеться 18 вересня в місті Куритиба (Бразилія).

Про це сьогодні, 6 вересня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомив заступник директора Департаменту міжнародного співробітництва Олександр Кислов. За його словами, участь у бізнес-форумі відбудеться в рамках візиту офіційної делегації Харкова до Бразилії з 17 по 21 вересня.

В ході бізнес-форуму харків'яни представлять бразильським колегам свої розробки в таких напрямках, як IT-сфера, машинобудування, харчова промисловість, сільгосппродукція, медицина, освіта та інше.

«Харківські підприємці зможуть відвідати бразильські підприємства, в тому числі розташовані в Куритибі, встановити ділові контакти і налагодити співпрацю. Крім того, в рамках форуму представники Асоціації промисловців штату Парана проведуть круглий стіл, присвячений інноваціям в сферах сільського господарства та медицини. Ми сподіваємося, що це буде плідний візит, який дозволить розвинути співпрацю з бразильськими містами», - зазначив Олександр Кислов.

Очолить делегацію Почесний консул Федеративної Республіки Бразилії в Харкові Сергій Куцевляк. Як зазначила його секретар Катерина Чучиліна, це буде перший офіційний візит представників Харкова до Бразилії.

За її словами, харків'яни представлять бразильським колегам низку цікавих проектів, серед яких - програмне забезпечення, яке дозволяє проводити медичну діагностику вдома.

«Це може стати реальним проектом між нашими країнами, який допоможе лікарям Бразилії працювати з пацієнтами у віддалених районах. Також ми веземо декілька цікавих українських IT-розробок у сфері сільського господарства. Для бразильців це дуже цікава тема. І звичайно, ми плануємо розвивати туризм. Сьогодні в Бразилії дуже цікавляться нашою країною. Зокрема, Україну відвідує велика кількість представників української діаспори, і Харків для них теж цікаве місто», - підкреслила Катерина Чучиліна.

Нагадаємо, 4 серпня в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького відбулося свято «Дні бразильської культури в Харкові», гості якого змогли ближче познайомитися з культурою й бойовими мистецтвами Бразилії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини