«Харківміськгаз» відзначив 60-річний ювілей
09 вересня 2016 15:31 Місто
«Харківміськгаз» відзначив 60-річний ювілей Урочистості, присвячені 60-річчю від дня заснування підприємства «Харківміськгаз», відбулися сьогодні, 9 вересня, на підприємстві.

Колектив підприємства з ювілеєм привітав перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов. Кращим працівникам підприємства він вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки Харківського міського голови.

Як зазначив Ігор Терехов, Харківський регіон є провідним в Україні з видобутку газу, на Харківщині видобувається близько 40% газу, виробленого в Україні.

«Велика заслуга в цьому працівників підприємства, які роблять все можливе і неможливе, щоб в місті був газ і харків'янам жилося комфортно, щоб в наших квартирах було тепло, щоб стабільно працювали підприємства. Тому що саме від «Харківміськгазу» залежить безпека і стабільність роботи всієї газотранспортної системи», - зазначив перший заступник міського голови.

Він повідомив, що місто постійно взаємодіє з підприємством з багатьох питань.

«Ми бачимо реакцію на наші побажання і пропозиції. Газозабезпечення - це пріоритетний напрямок в життєдіяльності міста, і спільними зусиллями ми забезпечимо опалювальний сезон на гідному рівні», - підкреслив перший віце-мер.

Довідка. ПАТ «Харківміськгаз» - одне з найбільших газорозподільних підприємств України, яке надає послуги з транспортування природного газу, з будівництва газопроводів, газифікації об'єктів та інші послуги, пов'язані з газопостачанням споживачам. На підприємстві працюють близько 2 тис. співробітників. Щорічно «Харківміськгаз» транспортує близько 1,1 млрд куб. м газу. Ним забезпечуються 500 тис. сімей, 831 промислове підприємство, 3402 комунально-побутових об'єкти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини