Харківська делегація обговорила співпрацю з Чехією
07 грудня 2023 16:57 Міжнародне співробітництво
Харківська делегація обговорила співпрацю з Чехією У рамках візиту делегації Харкова до міста Праги (Чехія) 6 грудня відбулася зустріч із Тимчасовим повіреним у справах України в Чеській Республіці Віталієм Усатим.

Під час зустрічі перший заступник міського голови Олександр Новак обговорив можливості допомоги у відновленні критичної інфраструктури Харкова та залучення чеських компаній у процес відновлення міста. Зокрема, сторони погодили подальший план дій, спрямований на поглиблення взаємодії з Чехією. Вони відзначили побратимські відносини, вибудовані між Харковом та Брно.

«Для нас дуже важливою є підтримка Посольства України в Чеській Республіці, оскільки це свідчить про загальнодержавну налаштованість на розвиток відносин. Вони мають бути сфокусовані на всебічній допомозі Україні в її боротьбі за свободу та незалежність, активізації взаємодії з іноземними партнерами під час відновлення та у фазі післявоєнної відбудови», - наголосив Олександр Новак.

У свою чергу Віталій Усатий зазначив, що таке партнерство становить значний інтерес як для України, так і для чеських представників бізнесу, громадянського суспільства та влади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини