Харківська делегація вирушить в Албанію в рамках проєкту «Побратимське колесо»
11 травня 2021 17:14 Міжнародне співробітництво
Харківська делегація вирушить в Албанію в рамках проєкту «Побратимське колесо» Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 11 травня, провів зустріч з делегацією міста Харкова до міста-побратима Тирани (Албанія) в рамках проєкту «Побратимське колесо».

У поїздці візьмуть участь директори шкіл, вчителі, методисти харківських навчальних закладів, завідувачки дитячими садками, старшокласники Харківської загальноосвітньої школи №5.

Як зазначив Ігор Терехов, проєкт «Побратимське колесо» вже став доброю традицією, яка дає можливість познайомити і наблизити жителів міст-партнерів один до одного. Він нагадав, що Харків підтримує відносини з 34-ма містами-побратимами і партнерами в 23 країнах. Одним з цих міст є місто Тирана - столиця Албанії, з якою Угода про співпрацю була підписана в 2018 році.

«У найближчі дні ваша делегація відвідає це місто. Ви не тільки познайомитеся з роботою муніципальної сфери освіти, реалізацією молодіжної політики і міжнародного співробітництва, але і зробите презентацію нашого міста для жителів Тирани. Безумовно, Харкову є чим пишатися і чим поділитися. А проєкт «Побратимське колесо» - це ще одне яскраве свідчення пріоритетного ставлення міської влади до сфери освіти та міжнародного співробітництва», - підкреслив Ігор Терехов.

Як повідомив Почесний консул Республіки Албанія в місті Харкові Шахін Омаров, у програмі візиту делегації - прийом в Міністерстві у справах діаспори, зустріч з артистами театру опери і балету, екскурсії кількома містами тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини