Харківська міськрада: Докладемо всіх зусиль для перемоги України! (оновлено)
11 травня 2022 14:13 Місто
Харківська міськрада: Докладемо всіх зусиль для перемоги України! (оновлено) Харківська міська рада впевнена у перемозі України і докладатиме для цього всіх можливих і неможливих зусиль.

Про це говориться у зверненні на адресу Президента України, Верховної Ради, Кабінету міністрів та харків'ян, яке було прийняте сьогодні, 11 травня, на позачерговій сесії міськради.

«24 лютого 2022 року російська федерація віроломно вторглася на суверенну територію нашої держави і розпочала повномасштабну криваву війну, яку абсурдно та безглуздо намагається замаскувати під вигадану «спеціальну військову операцію». Російські війська вбивають дітей, жінок, людей похилого віку. Свої злочини російські нелюди вчиняють з особливим цинізмом та жорстокістю. Такі дії російської федерації, спрямовані на фізичне знищення Українського Народу, позбавлення його права на свободу вибору свого розвитку, є геноцидом та безумовним порушенням загальновизнаних принципів міжнародного права, усіх можливих правил та гарантій міжнародного співіснування», - сказано у зверненні.

Депутати підкреслили, що з першого дня війни місто Харків є північно-східним форпостом України, який прийняв і відбив удар агресора і продовжує відбивати всі атаки ворожих військ. При цьому щодня відбувається руйнація цивільних об'єктів та критичної інфраструктури. У Харкові вже знищено чверть житлових будинків, понад сто шкіл, десятки дитячих садків та лікарень, зруйновано та пошкоджено чимало адміністративних будівель, об'єктів охорони культурної спадщини тощо.

«Харків був і залишається українським містом завдяки нашим військовим - героям, які вже 77 діб мужньо відбивають російську агресію. Без зброї в руках та ціною власного життя невтомні медики та працівники ДСНС у важких умовах воєнного часу рятують життя постраждалих. Працівники комунальних служб, незважаючи на постійні обстріли, відновлюють надання комунальних послуг та продовжують дбати про чистоту рідного міста. Велике спасибі також волонтерам за їхню благородну жертовність, активну громадянську позицію, фанатичну відданість нашому місту та нашій країні», - говориться у зверненні.

Крім того, депутати зазначили, що вкрай трагічна ситуація склалася у місті Маріуполі.

«Тепер життєво важливо, щоб увесь світ усіма можливими засобами впливу змусив Росію погодитися застосувати процедуру екстракції до наших військових, які захищають Маріуполь і зараз тримають позиції на «Азовсталі», - говориться у зверненні. У зв'язку з цим депутати міськради підтримують залучення до вирішення цієї проблеми зусиль міжнародних організацій - Організації Об'єднаних Націй, Європейського Союзу, Парламентської асамблеї Ради Європи, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Червоного Хреста.

Депутати акцентували увагу на тому, що більшість країн світу та всі українці підтримують діяльність Президента України, парламенту та уряду, робота яких спрямована на захист та зміцнення оборони нашої держави, підтримання економіки із залученням інструментів дипломатії та інформаційного протистояння для досягнення єдиної мети - перемоги над загарбником.

«Депутати Харківської міської ради рішуче виступають за непорушність та недоторканність територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів; засуджують війну російської федерації, яка має на меті захопити території України, і вважають такі дії неприпустимими та невиправданими. Харківська міська рада впевнена в нашій перемозі, для чого докладатиме всіх можливих і неможливих зусиль!» - говориться у зверненні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини