Харківська міськрада підписала меморандум з Академією правових наук
14 вересня 2021 16:05 Місто
Харківська міськрада підписала меморандум з Академією правових наук Меморандум про співпрацю між Харківською міською радою та Національною академією правових наук України був підписаний сьогодні, 14 вересня, у мерії.

Документ підписали секретар Харківської міськради Ігор Терехов і перший віце-президент Національної академії правових наук України Володимир Журавель.

Меморандум передбачає, що в умовах реформи децентралізації сторони скоординують зусилля влади, наукових інститутів та інститутів громадянського суспільства для розвязання проблем міського розвитку, напрацюють пропозиції щодо вдосконалення законодавства в сфері місцевого самоврядування, проведуть зустрічі та тренінги, в тому числі для підвищення кваліфікації співробітників міськради.

Ігор Терехов зазначив, що мета такої співпраці - поліпшити роботу Харківської міської ради і, відповідно, підвищити якість життя харків'ян.

«Я дуже хочу, щоб Харківська міськрада була відкритою. В силу різних обставин нас звинувачували в закритості і непрозорості. Я хочу, щоб ми разом перевернули цю сторінку, і я вдячний вам за спільну роботу. Впевнений, що ми досягнемо поставленої мети», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу Володимир Журавель повідомив, що на базі академії працює три науково-дослідних інститути - державного будівництва та місцевого самоврядування, вивчення проблем злочинності та правового забезпечення інноваційного розвитку. За його словами, їхні співробітники були залучені до створення Національної концепції децентралізації, вносили зміни до Конституції України і готові до спільної роботи в різних сферах життєдіяльності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини