Харківська школярка стала стипендіатом Президента за перемогу в конкурсі імені Тараса Шевченка
14 січня 2020 11:27 Освіта
Харківська школярка стала стипендіатом Президента за перемогу в конкурсі імені Тараса Шевченка Учениці Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Дар’ї Булуй призначили стипендію Президента України.

Як повідомили в Департаменті освіти, харківська школярка стала однією з переможців IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, і відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України їй призначено стипендію Президента.

Довідка. Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить серед учнів 5-11 класів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти, студентів і курсантів закладів вищої освіти.

Конкурс проходить в чотири етапи (шкільний, районний, обласний та фінальний). Фінальний етап змагання проводиться одночасно у всіх регіонах України за єдиними завданнями, підготовленим МОН для кожної вікової категорії учасників. У 2019 році до фіналу конкурсу вийшло понад 900 школярів, учнів профтехучилищ та студентів, 39 з них стали переможцями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини