Харківські комунальники очищають пам'ятники до Дня міста
05 серпня 2021 11:35 ЖКГ
Харківські комунальники очищають пам'ятники до Дня міста СКП «Харківзеленбуд» завершує перший етап очищення пам'ятників, які знаходяться на балансі підприємства.

Як повідомив прес-секретар СКП «Харківзеленбуд» Олексій Комяков, роботи з очищення пам'ятників комунальники проводять двічі - після зими і перед Днем міста. Так, напередодні свята вже очистили від бруду і пилу пам'ятник міфічному засновнику Харкова  - козаку Харьку, пам'ятник Тарасу Шевченку, догляд за яким вважається найскладнішим, оскільки в композицію входять скульптура поета і ще 16 героїв його творів. Також комунальники вже вимили пам'ятник Воїну-визволителю на вул. 23 Серпня, ще належить привести до ладу пам'ятник Людмилі Гурченко в сквері на вул. Трінклера.

Сьогодні комунальники очищали пам'ятник Незалежності на пл. Конституції.

За словами прес-секретаря «Харківзеленбуду», бронзова частина пам'ятника миється водою під високим тиском, а от нижня частина, гранітна, очищається з використанням хімічних засобів, оскільки любителі катання на скейтах натирають сходи парафіном. При цьому Олексій Комяков підкреслив, що комунальники негативно ставляться до того, що цей пам'ятник використовують як частину спортивної інфраструктури.

«Ми негативно ставимося до того, що пам'ятники використовують як спортивне спорядження. У місті з кожним днем ​​все більше стає урбан-парків, тому кожен житель може знайти місце для занять спортом», - підкреслив прес-секретар СКП «Харківзеленбуд».

Наступного тижня роботи з очищення пам'ятників проводитимуться в районах міста. Як зазначив Олексій Комяков, усі пам'ятники до Дня міста будуть приведені до ладу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини