Харківські лікарні отримали генератори з Франції
27 липня 2023 20:06 Міжнародне співробітництво
Харківські лікарні отримали генератори з Франції Французькі благодійні організації передали нові генератори для медичних закладів міста Харкова.

Як повідомили в Департаменті міжнародного співробітництва, клінічна багатопрофільна лікарня №17 отримала генератор потужністю 600 кВт, поліклініка №20 - потужністю 125 кВт, поліклініка №26 - 50 кВт.

Генератори по лінії співпраці з Харківською міською радою передала асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна». Фінансовим донором виступила «Fondation de France» - незалежна адміністративна установа, створена урядом Франції для сприяння приватній благодійності та діяльності благодійних фондів. У Харків вантаж доправили за підтримки громадської організації «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» та ТОВ «Санагро Україна».

Зазначимо, що асоціація «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» допомагає Україні з 2014 року, а Харкову - з минулого року. Зокрема, вона забезпечила доставлення до міста гуманітарної допомоги від міста-побратима Лілль, постачання медикаментів, засобів медичного призначення, автомобіля швидкої допомоги для закладів охорони здоров'я міста.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини