Харківські ліквідатори привітали кутаїсців з Днем Незалежності Грузії
28 травня 2019 11:05 Міжнародне співробітництво
Харківські ліквідатори привітали кутаїсців з Днем Незалежності Грузії Делегація харківських чорнобильців взяла участь у святкуванні Дня Незалежності Грузії у місті-побратимі Кутаїсі.

Делегацію очолив президент Міжнародної неурядової організації «Ветерани Чорнобиля», віце-президент з питань духовності і міжнародних зв'язків Харківської асоціації громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля Петро Прокопенко.

Святкування Дня Незалежності Грузії почалося біля пам'ятника грузинському дисиденту кінця 1980-х Мерабу Костава. Харківська делегація разом із заступником мера Кутаїсі Ніно Тавтавадзе, в.о. державного уповноваженого в регіоні Імеретія Звіадом Шаламберідзе, заступниками губернатора, громадськими діячами поклали квіти до пам'ятника музикантові та поетові.

На центральній площі Давида Агманшенебелі керівники місцевих органів влади разом з гостями оглянули виставку важкої техніки. У храмі Давида Будівельника члени харківської делегації спільно з членами товариства Чохосони провели православний молебень.

В.о. губернатора Імеретії Звіад Шаламберідзе та в.о. мера Кутаїсі Ніно Тавтавадзе зустрілися з харківськими чорнобильцями в муніципалітеті міста. Сторони обговорили питання взаємодії в наданні медичної допомоги та соціального захисту громадян Грузії, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, в будівництві в Кутаїсі нового пам'ятника Подвигу чорнобильців, в проведенні екологічної виставки та інші питання співпраці.

Харків'яни подякували кутаісцям за привітний прийом і можливість багато років працювати з представниками великіх народів Грузії - країни, яка вражає силою національного духу, гідністю, стійкістю і волелюбністю.

Візит харківської делегації до Грузії триває. У програмі - форум чорнобильців та інші заходи.

Зазначимо, відвідування харківськими ліквідаторами Кутаїсі проходить за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса та Фонду Олександра Грановського.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини