Харківські лучники - переможці та призери чемпіонату України
21 квітня 2015 10:24 Спорт
Харківські лучники - переможці та призери чемпіонату України Харківські лучники завоювали одну золоту та дві бронзові медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який відбувся 15-19 квітня у Чернівцях.

Чемпіонат проходив серед кадетів 1998 року народження і молодше. У змаганнях взяли участь спортсмени з Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Рівненської, Сумської, Харківської, Черкаської, Чернівецької областей та міста Києва.

Переможцем змагань серед кадетів став харків'янин, вихованець спортшколи зі стрільби з лука «Комунар» Марк Головко, срібним призером - киянин Іван Мусіяка, бронзовим - Артем Виноградов з Львівської області.

Команда «Харків-1» у складі лучниць «Комунара» Катерини Мазорчук, Софії Тулькіної і Діани Пуль завоювала «бронзу» у командній першості серед кадеток. Ще одну бронзову медаль завоювали вихованці «Комунара» Вікторія Пишна і Микита Кравчук, які змагались у складі змішаних команд.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.