Харківські школярі - призери Всесвітньої гімназіади у Нормандії
24 травня 2022 10:53 Освіта
Харківські школярі - призери Всесвітньої гімназіади у Нормандії Харківські школярі вибороли медалі на Всесвітній гімназіаді, яка проходила 14 до 22 травня у Франції.

Як повідомили у Департаменті освіти, Всесвітня гімназіада - це наймасштабніший міжнародний мультиспортивно-просвітницький захід для школярів 16-18 років.

У змаганнях взяли участь 3600 осіб із 63 країн світу. Українську збірну представили 93 учні, у т. ч. 12 спортсменів та три тренери з Харківщини. Підлітки змагалися у таких видах спорту: бадмінтон, баскетбол 3х3, бокс, вільна боротьба, греко-римська боротьба, пляжний волейбол, спортивна гімнастика, дзюдо, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, брейкінг, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), регбі-7, стрільба з лука та фехтування.

Українська збірна виборола 11 золотих, 18 срібних і 19 бронзових медалей, завдяки чому наші спортсмени увійшли до десятки країн-лідерів.

Чимало нагород принесли збірній і харківські учні. Софія Лаврова та Варвара Фролова завоювали срібні медалі у парному розряді в змаганнях із бадмінтону. Дмитро Стрижекозін виборов друге, а Павло Торяник - третє місце у змаганнях з греко-римської боротьби. Також срібною призеркою стала Дарина Костеневич (тхеквондо), а Єва-Марія Отрешко виборола друге місце у командному заліку та третє місце у спринті у змаганнях зі спортивного орієнтування.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини