Харківські студенти отримали гранти на реалізацію соціальних проектів
18 грудня 2018 11:16 Суспільство
Харківські студенти отримали гранти на реалізацію соціальних проектів Переможців нової хвилі міжнародної інноваційної програми «UPSHIFT України» оголосили у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

У Харкові визначили п'ять кращих команд, які представили свої соціально корисні проекти. Так, протягом трьох місяців будуть реалізовані проекти з сортування сміття, зі створення спортивних гуртків для дітей з аутизмом, з навчання діям при надзвичайних ситуаціях, профілактики психічних і нервових розладів, вивчення жестової мови. На ці цілі команди отримали по 60 тис. грн. Програму фінансують ЮНІСЕФ та Європейський Союз.

У заході в університеті імені В. Н. Каразіна взяли участь всі учасники програми - десять команд. Учні харківських шкіл, студенти закладів професійної та технічної освіти, а також вищих навчальних закладів представили свої плани проектів з соціального підприємництва.

Як зазначила виконувач обов'язків голови Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лора Білл, фонд готовий підтримувати молодих людей, які прагнуть стати агентами змін в своїх громадах і вирішувати нагальні питання.

«Нам приємно бачити стільки соціально корисних проектів, які створює молодь у Харкові. Кожен представлений проект заслуговує на увагу», - сказала Лора Білл.

Про підтримку міської влади заявив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко.

«Ваші ідеї, проекти, починання дуже важливі для міста Харкова. Наша мета - наблизити вас до втілення ваших ідей у життя, щоб Харків ставав краще. Але, звичайно ж, нічого не буде без ваших зусиль і вашого об'єднання. Тому найголовніше, щоб ви продовжували мріяти і працювати над собою», - сказав Костянтин Лобойченко.

Зазначимо, що проект Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «UPSHIFT» (у перекладі - «рух вгору») реалізується в 22 країнах світу і почав роботу в Україні в серпні 2018 року завдяки фінансуванню Європейського Союзу. «UPSHIFT» спрямований на розвиток навичок соціального підприємництва серед незахищених категорій підлітків та молоді. Харків був обраний пілотним регіоном для здійснення програми завдяки великій кількості університетів і соціально активної молоді.

За час роботи програми пройшло чотири конкурсні відбори, на які надійшло понад 187 командних заявок молодіжних проектів. За 4 місяці понад 120 молодих людей з Харкова пройшли тренінги з професійного розвитку і отримали допомогу від менторів, а також фінансування на реалізацію своїх ідей на суму понад 1 млн грн. Програма працюватиме до кінця лютого - учні та студенти зможуть взяти участь ще в двох хвилях (5-та і 6-та) програми. Заявки на п'яту хвилю проекту приймаються до 5 січня 2019 року. Подати заявку можна, заповнивши відповідну форму реєстрації. У програмі можуть взяти участь команди у складі від трьох до п'яти осіб 14-21 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини