«Харківські теплові мережі» перекладають трубопровід у центрі міста
18 червня 2021 16:23 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» перекладають трубопровід у центрі міста КП «Харківські теплові мережі» проводить масштабну перекладку 1 км магістральних трубопроводів у центрі міста Харкова.

Як повідомили сьогодні, 18 червня, на підприємстві, роботи йдуть у районі вул. Шатилівської і вул. Культури. Ця ділянка трубопроводу введена в експлуатацію у 1983 році та забезпечує теплом 20% споживачів Шевченківського, Київського, Новобаварського і Холодногірського районів.

«Причина проведення таких масштабних перекладань - велика кількість дефектів на магістралях через фізичну зношеність труб. Ремонтні роботи в центральній частині міста дуже утруднені, оскільки трубопроводи пролягають на великій глибині, а район завантажений будівлями і транспортом. Щоб на довгі роки забезпечити городян якісними теплопостачанням та гарячою водою, під час перекладання ми застосовуємо сучасні труби в пінополіуретані, термін експлуатації яких становить 50 років», - зазначили в КП« ХТМ».

Зараз вже виконані земляні роботи, 70% трубопроводу демонтовано, проводиться монтаж нових труб. Закінчення реконструкції заплановано на липень.

Загалом у рамках підготовки міста до нового опалювального сезону вже замінено 5,5 км магістральних і 5 км внутрішньоквартальних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини