«Харківські теплові мережі» покращили показники своєї роботи
23 листопада 2021 13:17 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» покращили показники своєї роботи Жителі міста Харкова стали менше нарікати на роботу КП «Харківські теплові мережі».

Як повідомили сьогодні, 23 листопада, на підприємстві, кількість заявок до міської інформаційно-диспетчерської служби «15-62» на проблеми з опаленням з 14 жовтня по 15 листопада, порівняно з 2020 роком, значно скоротилася.

«Старт нового опалювального сезону показав, що КП «ХТМ» підготувалося до нього якісніше, ніж у попередні роки. Так, торік скарг було майже 70 тис., цього року - на 20 тис. менше. Це, передусім, пов'язано з тим, що підприємство провело масштабні перекладки магістральних та внутрішньоквартальних мереж, реконструкцію старих котелень і капітальний ремонт котлів, заміну устаткування, що зносилося за роки експлуатації, на джерелах теплопостачання. Це значно скоротило кількість скарг городян на відсутність тепла у квартирах із майже 50 тис. у 2020 році до 18 тис. цього року. Також зменшилася кількість скарг на низьку температуру у квартирах - із майже 500 до 300», - зазначили на підприємстві.

У КП «ХТМ» нагадали, що система опалення запускалася протягом двох тижнів, а не трьох, як це було раніше. У зв'язку з цим графік підключення будинків зрушився, проте заявок на холодні батареї надійшло всього 13, порівняно з 64-ма торік. Також прискорений графік запуску тепла вплинув на кількість заявок на холодні стояки у квартирах. Цього року їх побільшало на 6 тис. Але принципова зміна підходу «Тепломереж» до звернень громадян дозволила в стислий термін провести розвітрювання внутрішньобудинкових систем теплопостачання, що дало можливість пустити тепло в квартири. Для цього були сформовані додаткові бригади, роботи велися цілодобово, без вихідних та свят.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини