«Харківські теплові мережі» прибирають старі котельні з дахів
06 липня 2021 13:29 ЖКГ
«Харківські теплові мережі» прибирають старі котельні з дахів Дві дахові котельні по пр. Перемоги, 77/1 і 77/2 були виведені з експлуатації - на їх місці встановлюють індивідуальний тепловий пункт.

Як повідомили на підприємстві, ці два будинки були обрані для встановлення теплового пункту цілеспрямовано: висотки знаходяться в тупиковій зоні інженерних комунікацій, і тому їхні мешканці отримували неякісні послуги.

У «ХТС» зазначили, що дахові котельні вводилися в експлуатацію понад 10 років тому. Вони подавали тепло, а гаряча вода надходила від центрального теплового пункту, підключеного до магістрального трубопроводу.

«Для котлів типу «Фегвестал» - це великий термін. Запчастини на них вже не випускають, тому підтримувати їх у робочому стані складно. В останні роки нашим фахівцям було нелегко обслуговувати котельні і дотримуватися нормативної температури теплоносія і гарячої води», - пояснили на підприємстві.

Зараз на пр. Перемоги, 77 завершуються будівельно-монтажні роботи з прокладання нової теплотраси, монтується обладнання індивідуального теплового пункту та ін. Як зазначили на підприємстві, через комплексний тепловий пункт здійснюватиметься подача теплоносія: там встановлені теплообмінники для підігріву гарячої води та автоматика погодного регулювання.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини