Харківський притулок для тварин отримав понад 700 тисяч гривень допомоги
02 травня 2022 15:17 Суспільство
Харківський притулок для тварин отримав понад 700 тисяч гривень допомоги На рахунок КП «Центр поводження з тваринами» надійшло 700 530 грн благодійної допомоги за березень-квітень.

У притулку також висловили подяку некомерційному благодійному фонду «Fundacja Benek» (Польща) за 6 т кормів та допомогу у розмірі 35,5 тис. злотих.

Зібрані кошти використали на корм для тварин, паливо та запчастини для автомобілів підприємства, ветеринарні препарати, медичні матеріали та ін.

«Ми безмежно вдячні всім, хто допомагає вижити нашому притулку в умовах воєнного стану в Україні. Ми ніколи не припинемо дякувати усьому світові та кожній людині окремо за таку необхідну і важливу допомогу!» - зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, що КП «Центр поводження з тваринами» продовжує працювати. Там годують, вакцинують і стерилізують тварин, підтримують ладу вольєрах для котів та собак. Працівники підприємства рятують тварин від наслідків обстрілів, а також забирають покинутих домашніх вихованців, щоб у майбутньому знайти їм сім'ю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини