Харківський регіон - один із лідерів з підготовки початку опалювального сезону
21 жовтня 2021 11:53 ЖКГ
Харківський регіон - один із лідерів з підготовки початку опалювального сезону Засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період відбулося сьогодні, 21 жовтня, під головуванням міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова.

На нараді, яка пройшла в режимі відеоконференції, обговорювалися проблемні питання, пов'язані з початком опалювального сезону.

У засіданні взяв участь перший заступник міського голови Олександр Новак. За його словами, Харківський регіон був виділений як один із лідерів з підготовки початку опалювального сезону.

«Так, на ранок у Харкові підключено до теплопостачання понад 90% житлового фонду, і, по суті, ми завершуємо пуск тепла в житлові будинки - комунальні, відомчі, кооперативні. Ще раніше була повністю підключена вся соціальна сфера. У найближчі день-два буде завершений пуск тепла в місті. Далі випускатимемо повітря з мереж, де це необхідно, і до понеділка, думаю, тепло вже буде в кожній квартирі», - зазначив Олександр Новак.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини