Харківський тхеквондист переміг на чемпіонаті Європи
13 листопада 2018 11:17 Спорт
Харківський тхеквондист переміг на чемпіонаті Європи Харків'янин Василь Котяш завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед молоді, який проходив з 8 по 11 листопада у Варшаві (Польща).

Харків'янин виступав у ваговій категорії до 54 кг і провів на чемпіонаті шість поєдинків, які завершив перемогою. На шляху до фіналу спортсмен обіграв суперників із Росії, Швеції, двох тхеквондистів з Туреччини. У півфіналі він обіграв спортсмена із Запоріжжя (26:23), а у фіналі здобув перемогу над росіянином (24: 4).

Крім того, на змаганнях харківський тхеквондистів виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Всього в рамках чемпіонату Європи збірна України завоювала одну золоту та дві бронзові медалі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.