Харківський цирк та театр опери та балету звільнили від земельного податку
14 липня 2021 11:01 Місто
Харківський цирк та театр опери та балету звільнили від земельного податку Державні підприємства «Харківський національній академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка» i «Харківський державний цирк імені Ф.Д. Яшинова» звільнили від сплати земельного податку до 31 грудня 2021 року.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні 14, липня, на засіданні сесії Харківської міської ради з метою зменшення фіскального навантаження на зазначені підприємства. 

Як повідомили у Департаменті бюджету i фінансів, у зв'язку зі встановленням обмежувальних заходів на період карантину, запровадженого внаслідок поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, підприємства призупинили свою діяльність у повному форматі. 

З огляду на те, що підприємства здійснюють свою діяльність як неприбуткові заклади у сфері культури, а кошти, отримані від основної діяльності, спрямовуються в тому числі i на сплату земельного податку, міська рада прийняла рішення про скасування цього збору із закладів до кінця 2021 року. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини