Харківський зоопарк приєднається до програми збереження орангутанів
22 серпня 2021 12:39 Екологія
Харківський зоопарк приєднається до програми збереження орангутанів У Харківському зоопарку розводитимуть орангутанів і передаватимуть їх в інші зоосади для збереження зникаючого виду.

Про це сьогодні, 22 серпня, на конференції «Досвід реалізації масштабних інфраструктурних проєктів у містах-партнерах» у Харківському дипломатичному клубі повідомила заступник директора Харківського зоопарку Карина Детюк.

За її словами, Харківський зоопарк буде вести свої племінні книги тварин і отримає ще дві особини орангутанів.

«У природі популяція орангутангів скорочується. Це зникаючий вид через вирубку пальм і видобутку пальмового масла. Тому дуже важливо, що Харківський зоопарк допоможе їх збереженню», - зазначила Карина Детюк.

Також вона повідомила, що Харківський зоопарк планує отримати 13 пінгвінів, які прибудуть зі Швеції та зоопарків Німеччини.

«Реконструкція Харківського зоопарку здійснювалася під кураторством Європейської асоціації зоопарків та акваріумів. Абсолютно всі вольєри з ЄАЗА узгоджені. Важливо, щоб після реконструкції ми отримували тварин, які не були виловлені в браконьєрському середовищі, а які поколіннями вирощувалися в зоопарках, яким комфортно в таких умовах. І наше основне завдання - збереження видів», - підкреслила Карина Детюк.

Вона також зазначила, що тепер на першому місці зоологів - благополуччя тварин, які будуть відчувати себе в Харківському зоопарку комфортно, зможуть проявляти природні інстинкти і, якщо втомилися від компанії людей, зможуть усамітнитися в затишному місці.

Нагадаємо, що в 2019 році Харківському зоопарку передали пару суматранських орангутанів з Франції - Жору і Флору, які тепер живуть в новому приміщенні - «Планета мавп».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини