Харківському зоопарку передали тварин з Франції
17 липня 2019 16:27 Екологія
Харківському зоопарку передали тварин з Франції Пару суматранских орангутанів передали Харкову із зоопарку Ла Буасьер-дю-Доре (La Boissière du Doré, Франція).

Це один з найвідоміших у Європі приватних зоосадів по роботі з орангутангами. Самець Мажор, який жив там і помер у віці 50 років, вважався найстарішим у світі самцем цього виду.

Тепер у харківському зоопарку живуть десятирічний самець з Франції на ім'я Жора і 29-річна Флора. Вони подолали понад 3 тис. км у супроводі кіпера, і оселилися у новій «Планеті мавп». Деякий час вони будуть адаптуватися до нових умов.

Як повідомили в прес-службі зоопарку, робітник з догляду за тваринами Симон Бребьон, який привіз Жору і Флору, відзначив комфортні умови в «Планеті мавп»:мавпам там комфортно, конструкції мобільні й розміщені на різній висоті, що дозволяє орангутангам активно рухатися і освоювати простір не тільки вшир, але і вгору.

Нагадаємо, що Харківський зоопарк також розраховує отримати двох жирафів (з німецького міста Кельн), білих ведмедів і пінгвінів. У ході реконструкції зоосад розділять на географічні зони. Між відвідувачами і тваринами будуть максимально прибрані клітини і бар'єри. Також там побудують океанаріум.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини