«Харківводоканал» готує внутрішньобудинкові системи до опалювального сезону
19 травня 2023 12:47 ЖКГ
«Харківводоканал» готує внутрішньобудинкові системи до опалювального сезону Ремонтники дільниці Новобаварського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» готують об'єкти до експлуатації в осінньо-зимовий період.

Зокрема, вони проводять заміну 100 м мереж водопостачання на вул. Бажана. Як повідомила провідний інженер дільниці Яна Кравцова, будинки, в яких намічені значні обсяги ремонтних робіт, планово внесені до графіку підготовки об'єктів до опалювального сезону.

«Вже капітально оновили понад 70 м внутрішньобудинкових систем у двох будинках на вулиці Власенка. На цій же вулиці найближчим часом упорядкуємо ще один. У травні візьмемо в роботу будинкина вулицях Селянській та Москалівській. Ремонтуємо лише сучасними та якісними матеріалами, які прослужать не один десяток років», - зазначила Яна Кравцова.

За її словами, паралельно бригади продовжують щодня виконувати понад 25 заявок споживачів.

«Намагаємося працювати на випередження, своєчасно проводити технічне обслуговування мереж та не допускати серйозних аварійних ситуацій», - наголосила вона.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини