«Харківводоканал» міняє каналізаційні трубопроводи
08 лютого 2024 13:28 ЖКГ
«Харківводоканал» міняє каналізаційні трубопроводи Бригади комплексу «Харківводовідведення» у 2023 році провели профілактичне чищення 913 км каналізаційних мереж та капітально відремонтували 559 колодязів з заміною люків і плит перекриття.

Як повідомив директор комплексу Ігор Вороненко, фахівці провели планову заміну понад 2 км технічно зношених каналізаційних трубопроводів.

«За минулий рік ми відремонтували понад 18,7 тис. проблемних ділянок. Це трудомісткий процес, але він допомагає запобігти виникненню аварій на стічних системах. У січні вже прочистили понад 75 км колекторів, замінили 30 люків та усунули 1,5 тис. засмічень», - розповів Ігор Вороненко.

У свою чергу ремонтники управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем комплексу «Харківводовідведення» торік усунули 40,5 тис. аварійних ситуацій у всіх районах міста.

Як повідомив заступник директора комплексу Олексій Кучеревський, минулого року ​​масштабне перекладання трубопроводів провели в 608 будинках, де замінили мережі холодної води, водовідведення та зливової каналізації.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини