«Харківводоканал» просить одержувачів субсидій погасити заборгованість
28 липня 2017 15:29 ЖКГ
«Харківводоканал» просить одержувачів субсидій погасити заборгованість До постанови Кабінету Міністрів України «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг» внесені зміни.

Як повідомив сьогодні, 28 липня, директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, згідно з новими нормами, споживачі, які отримують субсидію і мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення понад два місяці, можуть позбутися своїх пільг. Тому всі, у кого є борги, повинні звернутися на підприємство, погасити їх або укласти договір на поетапне погашення заборгованості.

«Ми просимо харків'ян вчасно оплачувати послуги. Можна поетапно погашати борг протягом трьох, шести місяців. Якщо сума дуже велика, то можна протягом року. Але з обов'язковою умовою - платити за послуги в обумовлені терміни», - розповів Тарас Грущак.

Договір про поетапне погашення боргу потрібно буде надати в управління праці та соціального захисту, де питання про призначення субсидії розглянуть повторно.

Всього на початок липня загальний борг споживачів перед КП «Харківводоканал» становить 340 млн грн. В опалювальний сезон борг одержувачів субсидій у середньому становить близько 20 млн грн, а в інший час - близько 1 млн грн.

«Є люди, які не платять протягом останніх п'яти років. Щомісяця сума невелика, але борг накопичується. Ми ще раз просимо харків'ян уважно поставитися до цього питання, тому що вони ризикують втратити можливість отримувати субсидії. Зі свого боку ми розуміємо проблеми людей, у яких немає можливості оплатити всю суму відразу, тому пропонуємо поетапне погашення заборгованості», - підкреслив Тарас Грущак.

Нагадаємо, що харків'янам перерахували платежі за тепло.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини