«Харківводоканал» відновив водопостачання після обстрілів
08 червня 2022 16:54 ЖКГ
«Харківводоканал» відновив водопостачання після обстрілів Працівники КП «Харківводоканал» після чергового масованого ворожого обстрілу оперативно відновили водопостачання у селищах П'ятихатки, Флоринка та Родичі.

Про це сьогодні, 8 червня, повідомив заступник директора з виробництва Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

За його словами, ці території зазнають обстрілів з перших днів війни. Зруйновано інфраструктуру, будівлі, постраждали всі комунікації. Вибухи пошкодили трубопроводи та споруди, які забезпечували водопостачання.

«Наші об'єкти неодноразово зазнавали обстрілів, і для їх відновлення потрібен капітальний ремонт. На даний момент бойові дії продовжуються, і робити масштабні ремонтні роботи небезпечно, та й від повторних влучень ми не застраховані. Але залишати споживачів без води ми теж не могли, тому розглянули всі варіанти та ухвалили альтернативне рішення - перепідключити мережі та забезпечити водопостачання жителям цих селищ. Завдання було успішно вирішено», - зазначив Микола Завада.

За його словами, 6 червня робітники дільниці з перекладання та санації водопровідних мереж на спецтехніці почали заміну найбільш постраждалої ділянки трубопроводу в районі Окружної дороги.

«П'ятихатки та прилеглі райони в цей час зазнали ворожого обстрілу, потрапили під ворожий вогонь і наші працівники. Вони не розгубилися, зібрали обладнання та швидко покинули небезпечну зону, ніхто з них не постраждав. Але вибухи знову пошкодили комунікації, що подають воду. Одразу після закінчення канонади аварійники провели ревізію на ділянках мереж, що постраждали від снарядів, усунули пориви та відновнили водопостачання. На сьогодні вода подається в повному обсязі, на зниженому тиску лише частина будинків у селищах Флоринка та Родичі», - наголосив Микола Завада.

На підприємстві зазначили, що провести перекладання зовнішніх магістральних трубопроводів та капітальні ремонти на об'єктах водоподачі у цьому районі до закінчення військових дій неможливо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини