«Харківводоканал» з початку року прочистив понад 500 кілометрів мереж
14 вересня 2022 11:47 ЖКГ
«Харківводоканал» з початку року прочистив понад 500 кілометрів мереж Бригади Комплексу «Харківводовідведення» КП «Харківводоканал» з початку 2022 року прочистили 544,5 км мереж водовідведення та відновили 332 каналізаційні колодязі із заміною люків та плит перекриття.

Як повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводовідведення» Ігор Вороненко, профілактичні чищення систем водовідведення проводяться у всіх районах міста, незважаючи на воєнні дії, що продовжуються. І навіть у районах Харкова, що найбільш обстрілюються, – Салтівському, Київському та Індустріальному – стан каналізаційних мереж постійно контролюється. Профілактичне чищення систем водовідведення виконується цілий рік із застосуванням спецтехніки.

«Крім регулярного планового прочищення трубопроводів ремонтуємо розташовані на них каналізаційні колодязі із заміною люків та плит перекриття. Лише у серпні наші бригади капітально відновили 36 колодязів. Крім того, за підсумками минулого місяця завершили роботи з усунення пошкоджень на важливих комунікаціях зовнішніх мереж водовідведення за 8-ма адресами», - поінформував Ігор Вороненко.

За його словами, аварійники оперативно реагують на всі заявки споживачів, виконуючи щодня щонайменше 80 звернень харків'ян.

«Військові дії, що продовжуються, вносять корективи в наші плани - додалося ремонтних і відновлювальних робіт, усуваємо значні руйнування на мережах і колодязях після прямих влучень снарядів. Проте комплекс готує мережі до осінньо-зимового періоду. Так, у серпні провели санацію 60 м розвантажувального колектора діаметром 1500 мм на вул. Степовій та перекладання самопливного каналізаційного трубопроводу із заміною оглядового колодязя по вул. Весніна», - повідомив заступник директора з виробництва.

У комплексі зазначили, що робітники забезпечені всім необхідним та завжди готові на виїзд у разі виникнення аварійних ситуацій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини