«Харківводоканал» забезпечує харчуванням понад тисячу співробітників
26 вересня 2022 14:07 ЖКГ
«Харківводоканал» забезпечує харчуванням понад тисячу співробітників З початку бойових дій більше 1 тис. співробітників КП «Харківводоканал» щодня одержують безкоштовне харчування.

За словами завідувачки виробництвом цеху громадського харчування Ірини Шевченко, меню міняють щотижня, виходячи з побажань працівників. У раціоні обов'язково присутні сезонні овочі, свіжоспечений хліб, солодка здоба, компот із сухофруктів.

«Намагаємося готувати не лише смачно, але калорійно та різноманітно. Часто заходимо до зали та запитуємо, які страви особливо подобаються, а що, навпаки, не дуже подобається, та регулюємо меню залежно від відповідей. Це дуже важливо, щоб люди хоча б тут, перебуваючи у їдальні, отримували підтримку та заряд енергії на цілий робочий день», - наголосила Ірина Шевченко.

Як повідомила начальник адміністративно-господарського управління Галина Ткаченко, також обіди доставляють спеціалістам аварійно-відновлювальних бригад безпосередньо на робочі місця, де вони виконують виробничі завдання.

«Наші аварійники працюють без вихідних, тому цех харчування теж перейшов на щоденний графік роботи, щоб мати можливість годувати робітників і у вихідні», - повідомила Галина Ткаченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини