«Харківводоканал» закликає містян своєчасно сплачувати за надані послуги
03 лютого 2022 18:23 ЖКГ
«Харківводоканал» закликає містян своєчасно сплачувати за надані послуги КП «Харківводоканал» закликає споживачів своєчасно оплачувати послуги водопостачання та водовідведення, а також негайно погашати заборгованість у разі її виникнення.

Як повідомив заступник генерального директора - директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак, наразі заборгованість населення за послуги з центрального водопостачання та водовідведення становить 712 млн грн, а юридичних осіб – понад 54 млн грн. При цьому підприємство продовжує виконувати свої обов'язки та безперебійно надавати послуги харків'янам.

«Наше підприємство працює у штатному режимі. Не зупиняється проведення планових та аварійних робіт, і підприємству необхідно щодня оплачувати витрати на отримання паливно-мастильних матеріалів, хімічних реагентів та всіх необхідних матеріалів для проведення ремонтів. Зростає заборгованість за надані послуги, і сьогодні ми вже відчуваємо різку нестачу коштів, що може негативно впливати на режим роботи підприємства», - наголосив Тарас Грущак.

Він зазначив, що, згідно із законодавством, підприємство має право відключати боржників від комунальних послуг навіть без їхньої присутності. Щоб уникнути подібної ситуації, споживачів закликають погасити заборгованість або укласти договір про розстрочення погашення. Зробити це можна у абонентському відділі свого району.

Своєю чергою заступник начальника відділу претензійно-позивної роботи Департаменту примусових стягнень та контролю Максим Качуринець наголосив, що невчасна оплата та як результат звернення підприємства до суду збільшують фінансове навантаження на абонента.

«Зокрема, крім заборгованості за комунальні послуги, за рішенням суду з абонента будуть стягнуті також судові витрати, а надалі витрати, пов'язані з виконанням рішення суду про стягнення такої заборгованості. Сума може збільшитись до 30%. Також суд може накласти арешт на рахунки боржника, його рухоме та нерухоме майно. Наприклад, може бути вилучено транспортний засіб, і власник має оплачувати його перебування на штрафному майданчику. Тому просимо врахувати всі ризики та не допускати виникнення заборгованості та своєчасно оплачувати послуги», - зазначив він.

Нагадаємо, з метою запобігання поширенню коронавірусу на КП «Харківводоканал» рекомендують оплачувати послуги онлайн. Зробити це можна через платіжну систему одного з обраних банків або за допомогою QR-коду, що знаходиться на лицьовій стороні щомісячної квитанції підприємства.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини