«Харківводоканал» запрошує на роботу співробітників
25 квітня 2017 10:18 ЖКГ
«Харківводоканал» запрошує на роботу співробітників Комунальне підприємство «Харківводоканал» запрошує на роботу харків'ян та жителів Харківської області.

Підприємству потрібні слюсарі аварійно-відновлювальних робіт, електрогазозварники, асфальтобетонники та дорожні робітники.

24 квітня у Харківському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю представників підприємства. Його відвідали близько 100 претендентів, яких зацікавила можливість працевлаштування у КП «Харківводоканал». Директора комплексів і представники фінансово-економічного департаменту ознайомили їх із загальною інформацією про діяльність комунального підприємства та озвучили основні вимоги до претендентів.

Як зазначив заступник генерального директора з експлуатації водопровідного господарства - директор Комплексу «Харківводопостачання» Владлен Волков, всіх співробітників підприємства забезпечують літнім і зимовим спецодягом. Влітку співробітники можуть отримати пільгові путівки в заклади оздоровлення та відпочинку «Ромашка», «Факел», а також у базу відпочинку «Аква».

У фінансово-економічному департаменті підприємства повідомили, що крім основної заробітної плати на підприємстві існує система матеріального стимулювання в разі виконання планів і оперативного усунення аварій, а також захищаються соціально-економічні інтереси працівників.

З переліком вакансій, які відкриті на підприємстві, можна ознайомитися на сайті КП «Харківводоканал». З питань працевлаштування необхідно телефонувати за тел.: 739-97-74.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини